Přehled registrovaných účastníků

  1. Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy
    kapitán: Vít Břichňáč
    kraj: Hl. m. Praha

  2. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
    kapitán: Richard Miškovský
    kraj: Zlínský

  3. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
    kapitán: Dominik Juřík
    kraj: Zlínský

  4. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
    kapitán: Jaromír Červenka
    kraj: Zlínský

  5. Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša
    kapitán: Jakub Šľachtovský
    kraj: (Slovenská republika)

  6. Evanjelická spojená škola- Evanjelické gymnázium
    kapitán: Tomáš Ťaptík
    kraj: (Slovenská republika)

  7. Evanjelická spojená škola- Evanjelické gymnázium
    kapitán: Diana Urbáneková
    kraj: (Slovenská republika)

  8. Evanjelická spojená škola- Evanjelické gymnázium
    kapitán: Simona Valkovská
    kraj: (Slovenská republika)

  9. Evanjelická spojená škola- Evanjelické gymnázium
    kapitán: Matej Kozánek
    kraj: (Slovenská republika)

  10. Gymnázium
    kapitán: Michal Masrna
    kraj: (Slovenská republika)

  11. Gymnázium
    kapitán: Ondrej Belan
    kraj: (Slovenská republika)

  12. Gymnázium
    kapitán: Lukáš Záborský
    kraj: (Slovenská republika)

  13. Gymnázium
    kapitán: Matúš Mikolaj
    kraj: (Slovenská republika)

  14. Gymnázium
    kapitán: Tomáš Kompiš
    kraj: (Slovenská republika)

  15. Gymnázium
    kapitán: Matúš Belan
    kraj: (Slovenská republika)

  16. Gymnázium
    kapitán: Kristína Tirpáková
    kraj: (Slovenská republika)

  17. Gymnázium
    kapitán: Lukáš Šugár
    kraj: (Slovenská republika)

  18. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav
    kapitán: Adam Demčila
    kraj: Jihomoravský

  19. Gymnázium a JŠ Hladnov
    kapitán: Gabriela Baranová
    kraj: Moravskoslezský

  20. Gymnázium a JŠ Hladnov
    kapitán: Denisa Prošková
    kraj: Moravskoslezský

  21. Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Ústí nad Labem
    kapitán: Ngoc Hung Hoang
    kraj: Ústecký

  22. Gymnázium a SOŠ, Rýmařov, příspěvková organizace
    kapitán: Lukáš Furiš
    kraj: Moravskoslezský

  23. Gymnázium a SOŠ, Rýmařov, příspěvková organizace
    kapitán: Ruben Karapetyan
    kraj: Moravskoslezský

  24. Gymnázium a SOŠZE Vyškov
    kapitán: Jakub Šišma
    kraj: Jihomoravský

  25. Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
    kapitán: Pavel František Oujeský
    kraj: Jihomoravský

  26. Gymnázium A.sládkoviča
    kapitán: Adam Augustín
    kraj: (Slovenská republika)

  27. Gymnázium Alberta Einsteina
    kapitán: Frederika Červenková
    kraj: (Slovenská republika)

  28. Gymnázium Alberta Einsteina
    kapitán: Tatiana Šišmišová
    kraj: (Slovenská republika)

  29. Gymnázium Alberta Einsteina
    kapitán: Dauren Omarov
    kraj: (Slovenská republika)

  30. Gymnázium Alberta Eisteina
    kapitán: Dominik Páleník
    kraj: (Slovenská republika)

  31. Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizece
    kapitán: Martin Grünwald
    kraj: Jihomoravský

  32. Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše
    kapitán: Václav Janáček
    kraj: Jihomoravský

  33. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14, příspěvková organizace
    kapitán: Adéla Heroudková
    kraj: Jihomoravský

  34. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, p. o.
    kapitán: Linda Pezlarová
    kraj: Jihomoravský

  35. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
    kapitán: Václav Zvoníček
    kraj: Jihomoravský

  36. Gymnázium Brno-Řečkovice
    kapitán: Nela Sendlerová
    kraj: Jihomoravský

  37. Gymnázium Broumov
    kapitán: Martin Soldán
    kraj: Královéhradecký

  38. Gymnázium Broumov
    kapitán: Robert Svoboda
    kraj: Královéhradecký

  39. Gymnázium Břeclav
    kapitán: Jakub Osička
    kraj: Jihomoravský

  40. Gymnázium České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Tomáš Salčák
    kraj: Jihočeský

  41. Gymnázium Český Krumlov, Chvalšinská 112
    kapitán: Petr Pomije
    kraj: Jihočeský

  42. Gymnázium Grösslingová
    kapitán: Matúš Papšo
    kraj: (Slovenská republika)

  43. Gymnázium Grosslingova 18, BA
    kapitán: Ivo Novysedlak
    kraj: (Slovenská republika)

  44. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o.
    kapitán: Michaela Kaletová
    kraj: Moravskoslezský

  45. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, p.o.
    kapitán: Filip Kaštovský
    kraj: Moravskoslezský

  46. Gymnázium Christiana Dopplera
    kapitán: Vítězslav Lužný
    kraj: Hl. m. Praha

  47. Gymnázium Christiana Dopplera
    kapitán: Šimon Dutý
    kraj: Hl. m. Praha

  48. gymnázium Christiana Dopplera
    kapitán: Adéla Karolína Žáčková
    kraj: Hl. m. Praha

  49. Gymnázium Ivana Kraska
    kapitán: Adriána Krahulcová
    kraj: (Slovenská republika)

  50. Gymnázium Ivana Kraska - Ivan Krasko Gimnázium
    kapitán: Victoria Miklová
    kraj: (Slovenská republika)

  51. Gymnázium Ivana Kupca
    kapitán: Huong Nguyen Quynh
    kraj: (Slovenská republika)

  52. Gymnázium Ivana Kupca
    kapitán: Eduard Zelenay
    kraj: (Slovenská republika)

  53. Gymnázium Ivana Kupcu
    kapitán: Oskár Sýkora
    kraj: (Slovenská republika)

  54. Gymnázium J. G. Tajovského
    kapitán: Jakub Kliment
    kraj: (Slovenská republika)

  55. Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica
    kapitán: Richard Turčan
    kraj: (Slovenská republika)

  56. Gymnázium J. Chalupku
    kapitán: Peter Belko
    kraj: (Slovenská republika)

  57. Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
    kapitán: Matouš Cimala
    kraj: Zlínský

  58. Gymnázium Jána Adama Raymana
    kapitán: Martin Ormoš
    kraj: (Slovenská republika)

  59. Gymnázium Jána Baltazára Magina Vrbové
    kapitán: Erika Trnková
    kraj: (Slovenská republika)

  60. Gymnázium Jána Baltazára Magina Vrbové
    kapitán: Matej Raab
    kraj: (Slovenská republika)

  61. Gymnázium Jána Baltazára Magina Vrbové
    kapitán: Adrián Zemko
    kraj: (Slovenská republika)

  62. Gymnázium Jana Keplera
    kapitán: Petr Dosedla
    kraj: Hl. m. Praha

  63. Gymnázium Jana Keplera
    kapitán: Viktor Fukala
    kraj: Hl. m. Praha

  64. Gymnázium Janka Jesenského, Bánovce nad Bebravou
    kapitán: Zuzana Galková
    kraj: (Slovenská republika)

  65. Gymnázium JGT Banská Bystrica
    kapitán: Terézia Krchňavá
    kraj: (Slovenská republika)

  66. Gymnázium Jihlava
    kapitán: Ondřej Med
    kraj: Vysočina

  67. Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
    kapitán: Šárka Štěpánková
    kraj: Pardubický

  68. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
    kapitán: Martin Kmeť
    kraj: (Slovenská republika)

  69. Gymnázium Jozefa Lettricha
    kapitán: Ján Feja
    kraj: (Slovenská republika)

  70. Gymnázium Jura Hronca
    kapitán: Lucia Krajčoviechová
    kraj: (Slovenská republika)

  71. Gymnázium Jura Hronca
    kapitán: Karolína Jediná
    kraj: (Slovenská republika)

  72. Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55
    kapitán: Aneta Pintová
    kraj: Pardubický

  73. Gymnázium Ľ. J. Šuleka Pohraničná 10 Komárno
    kapitán: Peter Schrimpel
    kraj: (Slovenská republika)

  74. Gymnázium Ladislava Novomeského
    kapitán: Martin Tomašovič
    kraj: (Slovenská republika)

  75. Gymnázium Ladislava Novomeského
    kapitán: Eva Obšivanová
    kraj: (Slovenská republika)

  76. Gymnázium Metodova
    kapitán: Adam Zahradník
    kraj: (Slovenská republika)

  77. Gymnázium Mikuláša Kováča
    kapitán: Lucia Babicová
    kraj: (Slovenská republika)

  78. Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, p. o.
    kapitán: Jakub Michna
    kraj: Moravskoslezský

  79. Gymnázium Milana Rastislava Štefánika
    kapitán: Samuel Peťura
    kraj: (Slovenská republika)

  80. Gymnázium Moravský Krumlov
    kapitán: Petr Kopeček
    kraj: Jihomoravský

  81. Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, p. o.
    kapitán: Bára Olšáková
    kraj: Moravskoslezský

  82. Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, p. o.
    kapitán: Jiří Lička
    kraj: Moravskoslezský

  83. Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, p. o.
    kapitán: Barbora Říhová
    kraj: Moravskoslezský

  84. Gymnázium Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Štěpán Hortlík
    kraj: Pardubický

  85. Gymnázium Pavla Jozefa Šafárika - Pavol Jozef Šafárik Gimnázium Rožňava
    kapitán: Dominik Strela
    kraj: (Slovenská republika)

  86. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
    kapitán: Ondřej Skotnica
    kraj: Moravskoslezský

  87. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
    kapitán: Matyáš Fusek
    kraj: Moravskoslezský

  88. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
    kapitán: Viktor Vařeka
    kraj: Moravskoslezský

  89. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
    kapitán: Dan Vilimovský
    kraj: Moravskoslezský

  90. Gymnázium Plzeň
    kapitán: Klára Hubínková
    kraj: Plzeňský

  91. Gymnázium Poštová 9
    kapitán: Martin Kliment
    kraj: (Slovenská republika)

  92. Gymnázium Poštová 9
    kapitán: Róbert Sabovčík
    kraj: (Slovenská republika)

  93. Gymnázium Strakonice
    kapitán: Jana Kozlovská
    kraj: Jihočeský

  94. Gymnázium Strakonice
    kapitán: Adam Palivec
    kraj: Jihočeský

  95. Gymnázium Strakonice
    kapitán: Lukáš Maroušek
    kraj: Jihočeský

  96. Gymnázium Strakonice
    kapitán: Richard Vondrášek
    kraj: Jihočeský

  97. Gymnázium Strakonice
    kapitán: Vojtěch Janota
    kraj: Jihočeský

  98. Gymnázium Strakonice
    kapitán: Nikola Maroušková
    kraj: Jihočeský

  99. Gymnázium Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Ivan Lauda
    kraj: Jihočeský

  100. Gymnázium svätej Moniky
    kapitán: Simona Priputenová
    kraj: (Slovenská republika)

  101. Gymnázium svätej Moniky
    kapitán: Lucia Sabolová
    kraj: (Slovenská republika)

  102. Gymnázium T.Vansovej
    kapitán: Patrik Satke
    kraj: (Slovenská republika)

  103. Gymnázium Tachov
    kapitán: Adéla Vávrová
    kraj: Plzeňský

  104. Gymnázium Terézie Vansovej
    kapitán: Erika Šutorová
    kraj: (Slovenská republika)

  105. Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
    kapitán: Filip Wagner
    kraj: Jihomoravský

  106. Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
    kapitán: Ondřej Vitula
    kraj: Jihomoravský

  107. Gymnázium Topoľčany, Ul.17.novembra 1180/16, 95501 Topoľčany
    kapitán: Kristína Trnovská
    kraj: (Slovenská republika)

  108. Gymnázium Trebišov
    kapitán: Barborka Žajáková
    kraj: (Slovenská republika)

  109. Gymnázium Třinec, příspěvková organizace
    kapitán: Jakub Lasota
    kraj: Moravskoslezský

  110. Gymnázium Uherské hradiště
    kapitán: Albert Zejda
    kraj: Zlínský

  111. Gymnázium V. B. Nedožerského
    kapitán: Ján Plachý
    kraj: (Slovenská republika)

  112. Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského
    kapitán: Adam Lukáč
    kraj: (Slovenská republika)

  113. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Alžběta Pánková
    kraj: Vysočina

  114. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: František Hampl
    kraj: Vysočina

  115. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Markéta Hanušková
    kraj: Vysočina

  116. Gymnázium Viliama Paulinyho-Tótha
    kapitán: Viliam Furík
    kraj: (Slovenská republika)

  117. Gymnázium Vítězslava Nováka
    kapitán: Dominik Prager
    kraj: Jihočeský

  118. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
    kapitán: Ondřej Nohava
    kraj: Jihočeský

  119. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
    kapitán: Jacob Stephan
    kraj: Jihočeský

  120. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
    kapitán: Marek Strnad
    kraj: Jihočeský

  121. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
    kapitán: Filip Kopřiva
    kraj: Jihočeský

  122. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
    kapitán: Tomáš Přibyl
    kraj: Jihočeský

  123. Gymnázium Vojtecha Mihálika Sereď
    kapitán: Martin Krivošík
    kraj: (Slovenská republika)

  124. Gymnázium Zábřeh
    kapitán: Vojtěch Hampl
    kraj: Olomoucký

  125. Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
    kapitán: Michal Matúš
    kraj: Zlínský

  126. Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
    kapitán: Tereza Baselová
    kraj: Zlínský

  127. Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
    kapitán: Jeroným Holer
    kraj: Zlínský

  128. Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
    kapitán: Štěpán Hartman
    kraj: Zlínský

  129. Gymnázium, České Budějovice Jírovcova 8
    kapitán: Štěpán Skalka
    kraj: Jihočeský

  130. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Adam Jirák
    kraj: Jihočeský

  131. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Jonáš Havelka
    kraj: Jihočeský

  132. Gymnázium, Dačice
    kapitán: Kryštof Blažek
    kraj: Jihočeský

  133. Gymnázium, Dašická 1083
    kapitán: Vojtěch Váňa
    kraj: Pardubický

  134. Gymnázium, Grösslingová 18 Bratislava
    kapitán: Jakub Kováč
    kraj: (Slovenská republika)

  135. Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
    kapitán: Simona Žáková
    kraj: (Slovenská republika)

  136. Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
    kapitán: Samuel Stanek
    kraj: (Slovenská republika)

  137. Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
    kapitán: Eduard Mrug
    kraj: (Slovenská republika)

  138. Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace
    kapitán: Robert Gemrot
    kraj: Moravskoslezský

  139. Gymnázium, Havířov-Podlesí, p. o.
    kapitán: Zdeněk Tomis
    kraj: Moravskoslezský

  140. Gymnázium, Karviná, příspěvková organizace
    kapitán: Jakub Charvot
    kraj: Moravskoslezský

  141. Gymnázium, Kukučínova 4239/1 Poprad
    kapitán: Štefan Slavkovský
    kraj: (Slovenská republika)

  142. Gymnázium, Nový Jičín, příspěvková organizace
    kapitán: Vojtěch Mička
    kraj: Moravskoslezský

  143. Gymnázium, Nový Jičín, příspěvková organizace
    kapitán: Petra Krutílková
    kraj: Moravskoslezský

  144. Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
    kapitán: Kryštof Albrecht
    kraj: Jihomoravský

  145. Gymnázium, obchodní akademie, vyšší odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
    kapitán: Jan Komorous
    kraj: Pardubický

  146. Gymnázium, Olomouc - Hejčín
    kapitán: Tomáš Pippal
    kraj: Olomoucký

  147. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Jakub Matějka
    kraj: Pardubický

  148. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Jakub Sakař
    kraj: Pardubický

  149. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Pavel Provazník
    kraj: Pardubický

  150. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Jan Richter
    kraj: Pardubický

  151. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Daniela Trojanová
    kraj: Pardubický

  152. Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
    kapitán: Ondřej Sladký
    kraj: Plzeňský

  153. Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306
    kapitán: Michal Mrkos
    kraj: Pardubický

  154. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Natálie Prušáková
    kraj: Jihočeský

  155. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Michaela Táborová
    kraj: Jihočeský

  156. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Jan Lelek
    kraj: Jihočeský

  157. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Tomáš Kordík
    kraj: Jihočeský

  158. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Jitka Knížková
    kraj: Jihočeský

  159. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Adam Kalíšek
    kraj: Jihočeský

  160. Gymnázium, Tachov
    kapitán: Vojtěch Steinbrücker
    kraj: Plzeňský

  161. Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370
    kapitán: Martin Fukal
    kraj: Plzeňský

  162. Gymnázium, Zábřeh, nám. Osvobození 20
    kapitán: Martin Klimeš
    kraj: Olomoucký

  163. Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451
    kapitán: Dominik Žůrek
    kraj: Královéhradecký

  164. Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451
    kapitán: Jakub Ježek
    kraj: Královéhradecký

  165. Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451
    kapitán: Adam Werner
    kraj: Královéhradecký

  166. Katolícka spojená škola sv. Mikuláša
    kapitán: Matúš Lapšanský
    kraj: (Slovenská republika)

  167. Katolícke gymnázium Štefana Moysesa
    kapitán: Peter Paluš
    kraj: (Slovenská republika)

  168. Klvaňova gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace.
    kapitán: Aleš Klimánek
    kraj: Jihomoravský

  169. Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
    kapitán: Patrik Konvička
    kraj: Jihomoravský

  170. Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
    kapitán: Daniel Krist
    kraj: Jihomoravský

  171. Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace
    kapitán: Kateřina Válková
    kraj: Moravskoslezský

  172. Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace
    kapitán: Michael Ceplý
    kraj: Moravskoslezský

  173. Mendelovo gymnázium, Opava. příspěvková organizace
    kapitán: Marek Chwistek
    kraj: Moravskoslezský

  174. Piaristická spojená škola F.Hanáka
    kapitán: Patrik Fábrik
    kraj: (Slovenská republika)

  175. Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého
    kapitán: Adam Bahelka
    kraj: (Slovenská republika)

  176. Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého
    kapitán: Veronika Petríková
    kraj: (Slovenská republika)

  177. Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého
    kapitán: Matúš Špaček
    kraj: (Slovenská republika)

  178. Purkyňovo gymnázium Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
    kapitán: Marek Srubjan
    kraj: Jihomoravský

  179. Purkyňovo gymnázium, Strážnice
    kapitán: Michal Kuchařík
    kraj: Jihomoravský

  180. Slezské gymnázium, Opava, p.o.
    kapitán: Jaromír Koflák
    kraj: Moravskoslezský

  181. Soukromé gymnázium AD FONTES, o. p .s
    kapitán: David Kubík
    kraj: Vysočina

  182. Spojená škola - Gymnázium, Poprad
    kapitán: Michal Zummer
    kraj: (Slovenská republika)

  183. SPŠ a VOŠ Příbram
    kapitán: Josef Pecka
    kraj: Středočeský

  184. SPŠ a VOŠ Příbram
    kapitán: Patrik Fiala
    kraj: Středočeský

  185. SPŠE a OA Mohelnice
    kapitán: David Švec
    kraj: Olomoucký

  186. SPŠE a VOŠ Pardubice
    kapitán: Matěj Šindelář
    kraj: Pardubický

  187. SPŠE a VOŠ Pardubice
    kapitán: Michal Šmahel
    kraj: Pardubický

  188. SPŠS Vsetín
    kapitán: Ondřej Mikulenka
    kraj: Zlínský

  189. Stredná športová škola
    kapitán: Beáta Vaneková
    kraj: (Slovenská republika)

  190. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Viktor Pavlovec
    kraj: Vysočina

  191. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Tomáš Ošmera
    kraj: Vysočina

  192. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Karel Šebela
    kraj: Vysočina

  193. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Jiří Počarovský
    kraj: Vysočina

  194. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Tomáš Řezáč
    kraj: Vysočina

  195. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Martin Bárta
    kraj: Vysočina

  196. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Tomáš Bílek
    kraj: Vysočina

  197. Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2
    kapitán: Jakub Kavka
    kraj: Olomoucký

  198. Súkromné Gymnázium
    kapitán: Filip Torous
    kraj: (Slovenská republika)

  199. Súkromné gymnázium
    kapitán: Marián Šmárik
    kraj: (Slovenská republika)

  200. Súkromné gymnázium Futurum
    kapitán: Rastislav Vojtuš
    kraj: (Slovenská republika)

  201. Súkromné gymnázium Železiarne Podbrezová
    kapitán: Matej Dzubák
    kraj: (Slovenská republika)

  202. Súkromné gymnázium Železiarne Podbrezová
    kapitán: Martin Pribylina
    kraj: (Slovenská republika)

  203. Súkromné gymnázium Železiarne Podbrezová
    kapitán: Peter Javorčík
    kraj: (Slovenská republika)

  204. Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, p.o.
    kapitán: Vojtěch David
    kraj: Moravskoslezský

  205. Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, p.o.
    kapitán: Eliáš Bencúr
    kraj: Moravskoslezský

  206. Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
    kapitán: Jan Leher
    kraj: Moravskoslezský

  207. Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
    kapitán: Dorota Šostá
    kraj: Moravskoslezský

  208. Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace
    kapitán: Kateřina Moravcová
    kraj: Královéhradecký

MATEMATICKÉ INŽENÝRSTVÍ

Na přípravě příkladů a na celé organizaci se velkou měrou podílejí právě studenti studijního programu Matematické inženýrství.

Studijní program Matematické inženýrství je částí programu Aplikované vědy v inženýrství na Fakultě strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně (FSI).  

Můžete se s námi setkat i osobně na Dnech otevřených dveří, které FSI pořádá 6. prosince 2019 a 24. ledna 2020. 


Ústav matematiky FSI VUT v Brně vydává časopis KVATERNION. Časopis obsahuje i články o vybraných příkladech z Internetové matematické olympiády.
článek z roku 2019 (pdf) 
článek z roku 2018 (pdf)

Anketa

Jaká forma matematické olympiády je pro vás atraktivnější ?