VÝSLEDKOVÁ LISTINA 2016

Pořadí týmů na 1. až 10. místě z 214 registrovaných týmů ze 117 škol ČR a SR:

  1. Gymnázium Jana Keplera ve složení: kapitán Jan Petr, Danil Koževnikov, Oleksandr Kornyichuk, Jan Preiss, Václav Volhejn, David Vokrouhlický, Oldřich Kos
  2. Gymnázium Olomouc - Hejčín ve složení: kapitán Pavel Turek, Jindřich Jelínek, Miroslav Hrabal, Jáchym Bareš, Artur Nácar, Tomáš Kalva, David Procházka
  3. Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4 ve složení: kapitán Jakub Suchánek, Filip Bialas, Šárka Bendová, Robert Černý, František Deckert, Jiří Ledvinka, Patrik Novotný
  4. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica ve složení: kapitánka Ľubica Hladká, Jozef Lipták, Maroš Grego, Adam Dobrovič, Libor Sasák, Marek Špitalský, Ján Priner
  5. Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace ve složení: kapitán Filip Svoboda, Maria Slavik, Tomáš Jurák, Vojtěch Vágner, Veronika Hrušková, Tereza Pošvářová
  6. Mendelovo gymnázium Opava ve složení: kapitán Filip Čermák, Lenka Kopfová, Tomáš Domes, Jakub Domes, Pavel Štěpánek, David Wittek, Ludmila Bujnovská
  7. Gymnázium, Třinec, příspěvková organizace ve složení: kapitán Štěpán Stenchlák, Tomáš Kyzek, Tomáš Sikora, Laura Kratochvílová, Jakub Turoň, Tomáš Fargač, Alanis Varmusová
  8. Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba ve složení: kapitánka Martina Šarmanová, Filip Dráber, Petra Štefaníková, Tomáš Twardzik, Petr Mičulek, Vít Pískovský, Jakub Tabášek
  9. Gymnázium Šternberk, Horní nám. 5 ve složení: kapitán Kryštof Berger, Veronika Šmajserová, Lukáš Tichý, Ondřej Novák, Jakub Charvát, František Čermák
  10. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace ve složení: kapitán Petr Zelina, Barbora Výborová, Ivana Krumlová, Matěj Žáček, Ronald Luc, Štěpán Balážik, Tadeáš Boček

 

 Úspěšným řešitelům gratulujeme!


 

Výsledková listina 2015  

Výsledková listina 2014

Výsledková listina 2013 

Výsledková listina 2012 

Výsledková listina 2011

Výsledková listina 2010 

Výsledková listina 2009 

Výsledková listina 2008 

MATEMATICKÉ INŽENÝRSTVÍ

Studijní obor Matematické inženýrství je jedním z oborů programu Aplikované vědy v inženýrství na Fakultě strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně.  

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně proběhne v pátek 13. 1. 2017

Studenti oboru Matematické inženýrství, doktorského oboru Aplikovaná matematika a doktorského oboru Inženýrská mechanika se výraznou měrou podílejí na organizaci celé olympiády.

MATEMATIKA ONLINE

Anketa

Jaká forma matematické olympiády je pro vás atraktivnější ?