Přehled registrovaných účastníků

  1. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
    kapitán: Jakub Murin
    kraj: (Slovenská republika)

  2. Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy
    kapitán: Vít Břichňáč
    kraj: Hl. m. Praha

  3. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
    kapitán: Sally Sanad Šreflová
    kraj: Zlínský

  4. Bilingválne gymnázium Milana Hodžu
    kapitán: Lenka Baranovičová
    kraj: (Slovenská republika)

  5. Bilingválne gymnázium Milana Hodžu
    kapitán: Miloš Mičík
    kraj: (Slovenská republika)

  6. Gymnázium
    kapitán: Pavol Kollár
    kraj: (Slovenská republika)

  7. Gymnázium
    kapitán: Peter Trenčanský
    kraj: (Slovenská republika)

  8. Gymnázium
    kapitán: Tomáš Vörös
    kraj: (Slovenská republika)

  9. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
    kapitán: Petr Babič
    kraj: Jihomoravský

  10. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
    kapitán: Jakub Osička
    kraj: Jihomoravský

  11. Gymnázium a OA Orlová
    kapitán: Ondřej Chlubna
    kraj: Moravskoslezský

  12. Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Ústí nad Labem
    kapitán: Ngoc Hung Hoang
    kraj: Ústecký

  13. Gymnázium a SOŠZE Vyškov, příspěvková organizace
    kapitán: Pavel František Oujeský
    kraj: Jihomoravský

  14. Gymnázium a Střední odborná škola Rýmařov
    kapitán: Ruben Karapetyan
    kraj: Moravskoslezský

  15. Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov
    kapitán: Luboš Bartík
    kraj: Jihomoravský

  16. Gymnázium Boženy Němcové
    kapitán: Kateřina Charvátová
    kraj: Královéhradecký

  17. Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
    kapitán: Martin Grünwald
    kraj: Jihomoravský

  18. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, p.o.
    kapitán: Štěpán Šmíd
    kraj: Jihomoravský

  19. Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
    kapitán: Anna Vejmělková
    kraj: Jihomoravský

  20. Gymnázium Česká Třebová Tyršovo nám. 970
    kapitán: Dalibor Beneš
    kraj: Pardubický

  21. Gymnázium Česká Třebová Tyršovo náměstí 970
    kapitán: Jan Růžička
    kraj: Pardubický

  22. Gymnázium České Budějovice
    kapitán: Jaroslav Scheinpflug
    kraj: Jihočeský

  23. Gymnázium Český Krumlov Chvalšinská 112
    kapitán: Karolína Kučerová
    kraj: Jihočeský

  24. Gymnázium Grösslingová
    kapitán: Matúš Papšo
    kraj: (Slovenská republika)

  25. Gymnázium Grösslingová
    kapitán: Pavol Pivko
    kraj: (Slovenská republika)

  26. Gymnázium Grosslingova 18
    kapitán: Ivan Kushpel
    kraj: (Slovenská republika)

  27. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola p.o.
    kapitán: Natálie Halfarová
    kraj: Moravskoslezský

  28. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava
    kapitán: Matěj Plewa
    kraj: Moravskoslezský

  29. Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
    kapitán: Alžběta Manová
    kraj: Zlínský

  30. Gymnázium Jakuba Škody Přerov
    kapitán: Jana Pallová
    kraj: Olomoucký

  31. Gymnázium Jána Chalupku
    kapitán: Michal Melko
    kraj: (Slovenská republika)

  32. Gymnázium Jana Keplera
    kapitán: Jakub Petr
    kraj: Hl. m. Praha

  33. Gymnázium Jana Keplera
    kapitán: Jakub Krieger
    kraj: Hl. m. Praha

  34. Gymnázium Jana Keplera
    kapitán: Matouš Šafránek
    kraj: Hl. m. Praha

  35. Gymnázium Jana Nerudy
    kapitán: Zuzana Sopoligová
    kraj: Hl. m. Praha

  36. Gymnázium Janka Jesenského
    kapitán: Karolína Pisoňová
    kraj: (Slovenská republika)

  37. Gymnázium Josefa Ressela Chrudim
    kapitán: Hynek Steinmetz
    kraj: Pardubický

  38. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
    kapitán: Martin Kmeťy
    kraj: (Slovenská republika)

  39. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
    kapitán: Lukáš Gáborik
    kraj: (Slovenská republika)

  40. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
    kapitán: Dominik Chrušč
    kraj: (Slovenská republika)

  41. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
    kapitán: Andrej Špitalský
    kraj: (Slovenská republika)

  42. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
    kapitán: Dominika Badurová
    kraj: (Slovenská republika)

  43. Gymnázium Jura Hronca
    kapitán: Benjamín Benčík
    kraj: (Slovenská republika)

  44. Gymnázium Ladislava Novomeského
    kapitán: Jakub Bartoň
    kraj: (Slovenská republika)

  45. Gymnázium Ladislava Novomeského Senica
    kapitán: Peter Slovák
    kraj: (Slovenská republika)

  46. Gymnázium Ladislava Novomeského Senica
    kapitán: Marek Polák
    kraj: (Slovenská republika)

  47. Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace
    kapitán: Jakub Michna
    kraj: Moravskoslezský

  48. Gymnázium Moravský Krumlov
    kapitán: Marie Grunová
    kraj: Jihomoravský

  49. Gymnázium Olgy Havlové
    kapitán: Ondřej Hráček
    kraj: Moravskoslezský

  50. Gymnázium Olgy Havlové
    kapitán: Jana Zavadilová
    kraj: Moravskoslezský

  51. Gymnázium Olgy Havlové
    kapitán: Kateřina Kolaříková
    kraj: Moravskoslezský

  52. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
    kapitán: Martin-Alex Nalepa
    kraj: Moravskoslezský

  53. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
    kapitán: Martina Kaňoková
    kraj: Moravskoslezský

  54. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
    kapitán: Rostislav Berezjuk
    kraj: Moravskoslezský

  55. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
    kapitán: Viktor Vařeka
    kraj: Moravskoslezský

  56. Gymnázium Polička
    kapitán: Martin Břeň
    kraj: Pardubický

  57. Gymnázium Strakonice
    kapitán: Sára Klenovcová
    kraj: Jihočeský

  58. Gymnázium Tachov
    kapitán: Hana Geigerová
    kraj: Plzeňský

  59. Gymnázium Tachov
    kapitán: Adéla Vávrová
    kraj: Plzeňský

  60. Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
    kapitán: Filip Wagner
    kraj: Jihomoravský

  61. Gymnázium Uherské Hradiště
    kapitán: Jiří Blaha
    kraj: Zlínský

  62. Gymnázium V. B. Nedožerského
    kapitán: Ján Plachý
    kraj: (Slovenská republika)

  63. Gymnázium V. B. Nedožerského
    kapitán: Maroš Kliniec
    kraj: (Slovenská republika)

  64. Gymnazium velke mezirici
    kapitán: Roman Urbanek
    kraj: Vysočina

  65. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Petr Štipák
    kraj: Vysočina

  66. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Matěj Jůda
    kraj: Vysočina

  67. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: František Hampl
    kraj: Vysočina

  68. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Filip Svoboda
    kraj: Vysočina

  69. Gymnázium Vítězslava Nováka
    kapitán: Jaroslav Kafka
    kraj: Jihočeský

  70. Gymnázium Vítězslava Nováka
    kapitán: Marek Strnad
    kraj: Jihočeský

  71. Gymnázium Vítězslava Nováka
    kapitán: Jan Pech
    kraj: Jihočeský

  72. Gymnázium Vítězslava Nováka
    kapitán: Filip Kopřiva
    kraj: Jihočeský

  73. Gymnázium Zábřeh
    kapitán: Alois Kunert
    kraj: Olomoucký

  74. Gymnázium Zábřeh
    kapitán: Jakub Haltmar
    kraj: Olomoucký

  75. Gymnázium Zábřeh, Náměstí Osvobození 20
    kapitán: Ondřej Keprt
    kraj: Olomoucký

  76. Gymnázium Zlín - Lesní čtvrt
    kapitán: Tomáš Pompa
    kraj: Zlínský

  77. Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
    kapitán: Štěpán Hartman
    kraj: Zlínský

  78. Gymnázium Žamberk
    kapitán: Tomáš Sourada
    kraj: Pardubický

  79. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Jonáš Havelka
    kraj: Jihočeský

  80. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Dobruše Lukášová
    kraj: Jihočeský

  81. Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213
    kapitán: Jan Klivan
    kraj: Jihočeský

  82. Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213
    kapitán: Viktor Soukup
    kraj: Jihočeský

  83. Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
    kapitán: Alexandra Hojková
    kraj: (Slovenská republika)

  84. Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
    kapitán: Adam Chalúpek
    kraj: (Slovenská republika)

  85. Gymnázium, Karviná, příspěvková organizace
    kapitán: Martin Neumann
    kraj: Moravskoslezský

  86. Gymnázium, Nový Jičín, p.o.
    kapitán: Eliška Poláchová
    kraj: Moravskoslezský

  87. Gymnázium, Nový Jičín, p.o.
    kapitán: Natálie Pobočková
    kraj: Moravskoslezský

  88. Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
    kapitán: Martin Malinka
    kraj: Jihomoravský

  89. Gymnázium, Olomouc - Hejčín
    kapitán: Jindřich Jelínek
    kraj: Olomoucký

  90. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Štěpán Hortlík
    kraj: Pardubický

  91. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Jakub Matějka
    kraj: Pardubický

  92. Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
    kapitán: Petra Plachá
    kraj: Plzeňský

  93. Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí 23
    kapitán: Ondřej Komora
    kraj: Plzeňský

  94. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Jan Kočí
    kraj: Jihočeský

  95. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Jitka Knížková
    kraj: Jihočeský

  96. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Natálie Prušáková
    kraj: Jihočeský

  97. Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov
    kapitán: Lucie Němečková
    kraj: Jihomoravský

  98. Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
    kapitán: Adam Vlach
    kraj: Jihomoravský

  99. Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace
    kapitán: Kateřina Pařízková
    kraj: Moravskoslezský

  100. Mendelovo gymnázium, Opava, p. o.
    kapitán: Karel Chwistek
    kraj: Moravskoslezský

  101. Mendelovo gymnázium, Opava, p. o.
    kapitán: Kateřina Válková
    kraj: Moravskoslezský

  102. Piaristická spojená škola Františka Hanáka Prievidza
    kapitán: Jakub Kunovský
    kraj: (Slovenská republika)

  103. PORG, gymnázium a základní škola
    kapitán: Vít Gaďurek
    kraj: Hl. m. Praha

  104. Slezské gymnázium, Opava, p.o.
    kapitán: Jan Mikulík
    kraj: Moravskoslezský

  105. Slezské gymnázium, Opava, p.o.
    kapitán: Sára Hasíková
    kraj: Moravskoslezský

  106. Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s.
    kapitán: Vladimír Švec
    kraj: Vysočina

  107. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
    kapitán: Ivana Trchalíková
    kraj: Zlínský

  108. Střední průmyslová škola elektrotechnická a vyšší odborná škola Pardubice
    kapitán: Jakub Štěrovský
    kraj: Pardubický

  109. Střední průmyslová škola elektrotechnická Mohelnice
    kapitán: Radim Dvořák
    kraj: Olomoucký

  110. Střední průmyslová škola elektrotechnická Mohelnice
    kapitán: Martin Koutný
    kraj: Olomoucký

  111. Střední Průmyslová Škola Elektrotechnická Pardubice
    kapitán: Anna Mustafina
    kraj: Pardubický

  112. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Marek Patočka
    kraj: Vysočina

  113. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Luboš Pešek
    kraj: Vysočina

  114. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Tomáš Chlachula
    kraj: Vysočina

  115. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Vojtěch Řepa
    kraj: Vysočina

  116. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Jakub Koudelka
    kraj: Vysočina

  117. Všeobecné a sportovní gymnázium, Vimperk, Pivovarská 69
    kapitán: Kateřina Štefaníková
    kraj: Jihočeský

  118. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
    kapitán: Tomáš Lebeda
    kraj: Plzeňský

  119. Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
    kapitán: Antonín Plevač
    kraj: Plzeňský

  120. Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
    kapitán: Lucie Peterková
    kraj: Moravskoslezský

  121. Zemědělská akademie Hořice – střední škola a vyšší odborná škola
    kapitán: Kateřina Moravcová
    kraj: Královéhradecký

MATEMATICKÉ INŽENÝRSTVÍ

Na přípravě příkladů a na celé organizaci se velkou měrou podílejí právě studenti studijního programu Matematické inženýrství.

Studijní program Matematické inženýrství je částí programu Aplikované vědy v inženýrství na Fakultě strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně (FSI).  

Můžete se s námi setkat i osobně na Dnech otevřených dveří, které FSI pořádá v pátek 7. 12. 2018 a v pátek 25. 1. 2019.

Anketa

Jaká forma matematické olympiády je pro vás atraktivnější ?