Přehled registrovaných účastníků

  1. Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy
    kapitán: Adam Herold
    kraj: Hl. m. Praha

  2. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
    kapitán: Anna Dulavová
    kraj: Zlínský

  3. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
    kapitán: Václav Kubíček
    kraj: Zlínský

  4. Biskupské gymnázium J. N. Neumanna
    kapitán: Oliver Šmakal
    kraj: Jihočeský

  5. Biskupské gymnázium J. N. Neumanna
    kapitán: Radek Chládek
    kraj: Jihočeský

  6. Biskupské gymnázium J. N. Neumanna
    kapitán: Matěj Nedvěd
    kraj: Jihočeský

  7. Cyrilometodějské gymnázium, základní škola a mateřská škola v Prostějově
    kapitán: Jakub Szymsza
    kraj: Olomoucký

  8. Česko-anglické gymnázium
    kapitán: Pavel Štěch
    kraj: Jihočeský

  9. Gymnázium
    kapitán: Tereza Škublová
    kraj: (Slovenská republika)

  10. Gymnázium
    kapitán: Peter Trenčanský
    kraj: (Slovenská republika)

  11. Gymnázium
    kapitán: Pavol Kollár
    kraj: (Slovenská republika)

  12. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
    kapitán: Šimon Švihel
    kraj: Pardubický

  13. Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice
    kapitán: Petr Otépka
    kraj: Jihomoravský

  14. Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice
    kapitán: Tomáš Blecha
    kraj: Jihomoravský

  15. Gymnázium a Obchodní akademie, p.o., Orlová
    kapitán: Martin Adamczyk
    kraj: Moravskoslezský

  16. Gymnázium a SOŠ ve Frýdku-Místku,Cihelní 410,p.o.
    kapitán: Damián Mück
    kraj: Moravskoslezský

  17. Gymnázium a SOŠ, Rýmařov, příspěvková organizace
    kapitán: Ruben Karapetyan
    kraj: Moravskoslezský

  18. Gymnázium a SOŠ, Rýmařov, příspěvková organizace
    kapitán: Barča Laštůvková
    kraj: Moravskoslezský

  19. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Vimperk
    kapitán: Lukáš Rasocha
    kraj: Jihočeský

  20. Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
    kapitán: Martin Orság
    kraj: Jihomoravský

  21. Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
    kapitán: Gabriela Štolfová
    kraj: Jihomoravský

  22. Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
    kapitán: Milan Menc
    kraj: Pardubický

  23. Gymnázium Andreja Vrábla
    kapitán: Rudolf Stanko
    kraj: (Slovenská republika)

  24. Gymnázium Antona Bernoláka
    kapitán: Jakub Kočalka
    kraj: (Slovenská republika)

  25. Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
    kapitán: Adam Grünwald
    kraj: Jihomoravský

  26. Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
    kapitán: Veronika Kudrnová
    kraj: Jihomoravský

  27. Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
    kapitán: František Nečas
    kraj: Jihomoravský

  28. Gymnázium Boskovice
    kapitán: Aneta Němcová
    kraj: Jihomoravský

  29. Gymnázium Boženy Němcové
    kapitán: Kateřina Charvátová
    kraj: Královéhradecký

  30. Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
    kapitán: Filip Svoboda
    kraj: Jihomoravský

  31. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
    kapitán: Vít Jelínek
    kraj: Jihomoravský

  32. Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
    kapitán: Aleš Michálek
    kraj: Jihomoravský

  33. Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
    kapitán: Michal Němec
    kraj: Jihomoravský

  34. Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
    kapitán: Jakub Pekár
    kraj: Jihomoravský

  35. Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
    kapitán: Eliška Freibergerová
    kraj: Jihomoravský

  36. Gymnázium Česká Třebová
    kapitán: Michal Rickwood
    kraj: Pardubický

  37. Gymnázium Děčín
    kapitán: Kristián Zeman
    kraj: Ústecký

  38. Gymnázium EDUCAnet Ostrava
    kapitán: Jana Vyvialová
    kraj: Moravskoslezský

  39. Gymnázium EDUCAnet Ostrava
    kapitán: Hana Tothová
    kraj: Moravskoslezský

  40. Gymnázium EDUCAnet Ostrava
    kapitán: Vojtěch Žďárek
    kraj: Moravskoslezský

  41. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
    kapitán: Anna Vičíková
    kraj: Zlínský

  42. Gymnázium Grösslingová
    kapitán: Miroslav Polách
    kraj: (Slovenská republika)

  43. Gymnázium Grösslingová
    kapitán: Jitka Muravská
    kraj: (Slovenská republika)

  44. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem statní jazykové zkoušky
    kapitán: Veronika Halšková
    kraj: Moravskoslezský

  45. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem statní jazykové zkoušky
    kapitán: Matěj Plewa
    kraj: Moravskoslezský

  46. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
    kapitán: Ondřej Michalík
    kraj: Moravskoslezský

  47. Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
    kapitán: Lukáš Pulec
    kraj: Karlovarský

  48. Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
    kapitán: Václav Šíp
    kraj: Karlovarský

  49. Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
    kapitán: Michaela Makovcová
    kraj: Karlovarský

  50. Gymnázium Christiana Dopplera
    kapitán: Marek Otruba
    kraj: Hl. m. Praha

  51. Gymnázium Christiana Dopplera
    kapitán: Vojtěch Lengál
    kraj: Hl. m. Praha

  52. Gymnázium Christiana Dopplera
    kapitán: Petra Vozábová
    kraj: Hl. m. Praha

  53. Gymnázium Christiana Dopplera
    kapitán: Adéla Karolína Žáčková
    kraj: Hl. m. Praha

  54. Gymnázium Christiana Dopplera
    kapitán: Šimon Vojtek
    kraj: Hl. m. Praha

  55. Gymnázium Christiana Dopplera
    kapitán: Josef Sýkora
    kraj: Hl. m. Praha

  56. Gymnázium Ivana Kupca
    kapitán: Patrik Černý
    kraj: (Slovenská republika)

  57. Gymnázium J.G.Tajovského Banská Bystrica
    kapitán: Ladislav Malček
    kraj: (Slovenská republika)

  58. Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
    kapitán: Jakub Pelc
    kraj: Zlínský

  59. Gymnázium Jakuba Škody Přerov
    kapitán: Denisa Chytilová
    kraj: Olomoucký

  60. Gymnázium Jána Chalupku
    kapitán: Martin Veselovský
    kraj: (Slovenská republika)

  61. Gymnázium Jana Keplera
    kapitán: Ondřej Tkaczyszyn
    kraj: Hl. m. Praha

  62. Gymnázium Jana Nerudy
    kapitán: Barbora Kvasničková
    kraj: Hl. m. Praha

  63. Gymnázium Jana Nerudy
    kapitán: Kateřina Neubergerová
    kraj: Hl. m. Praha

  64. Gymnázium Jana Palacha Mělník
    kapitán: Anna Kodrlová
    kraj: Středočeský

  65. Gymnázium Jana Palacha s.r.o.
    kapitán: Ondřej Raček
    kraj: Hl. m. Praha

  66. Gymnázium Jana Palacha, Mělník
    kapitán: Petr Gebauer
    kraj: Středočeský

  67. Gymnázium Janka Jesenského
    kapitán: Karolína Pisoňová
    kraj: (Slovenská republika)

  68. Gymnázium Jihlava
    kapitán: Ondřej Med
    kraj: Vysočina

  69. Gymnázium Jiřího z Poděbrad
    kapitán: Václav Znamínko
    kraj: Středočeský

  70. Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace
    kapitán: Filip Fedor
    kraj: Moravskoslezský

  71. Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
    kapitán: Jan Licek
    kraj: Pardubický

  72. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
    kapitán: Peter Vinarčík
    kraj: (Slovenská republika)

  73. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
    kapitán: Adam Slobodník
    kraj: (Slovenská republika)

  74. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
    kapitán: Marek Špitalský
    kraj: (Slovenská republika)

  75. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica
    kapitán: Adam Hláčik
    kraj: (Slovenská republika)

  76. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica
    kapitán: Matěj Novotný
    kraj: (Slovenská republika)

  77. Gymnázium Jura Hronca
    kapitán: Matej Parada
    kraj: (Slovenská republika)

  78. Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
    kapitán: David Novák
    kraj: Zlínský

  79. Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
    kapitán: Karolíne Kovářévá
    kraj: Zlínský

  80. Gymnázium Ladislava Novomeského Senica
    kapitán: Marek Mach
    kraj: (Slovenská republika)

  81. Gymnázium Ladislava Novomeského Senica
    kapitán: Peter Slovák
    kraj: (Slovenská republika)

  82. Gymnázium Ladislava Novomeského Senica
    kapitán: Lenka Mudrochová
    kraj: (Slovenská republika)

  83. Gymnázium Ladislava Novomeského Senica
    kapitán: Jana Švrčková
    kraj: (Slovenská republika)

  84. Gymnázium Ladislava Novomeského Senica
    kapitán: Richard Čederle
    kraj: (Slovenská republika)

  85. Gymnázium Luďka Pika
    kapitán: Anna Mírková
    kraj: Plzeňský

  86. Gymnázium Luďka Pila
    kapitán: Viktor Procházka
    kraj: Plzeňský

  87. Gymnázium Moravský Krumlov
    kapitán: Jiří Coufal
    kraj: Jihomoravský

  88. Gymnázium Olgy Havlové
    kapitán: Imrich Ormandy
    kraj: Moravskoslezský

  89. Gymnázium Olgy Havlové
    kapitán: Adéla Šichnárková
    kraj: Moravskoslezský

  90. Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
    kapitán: Eva Kuhejdová
    kraj: Moravskoslezský

  91. Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
    kapitán: Pavel Pískovský
    kraj: Moravskoslezský

  92. Gymnázium Olomouc - Hejčín
    kapitán: Jáchym Bareš
    kraj: Olomoucký

  93. Gymnázium Opatov
    kapitán: Patrik Novotný
    kraj: Hl. m. Praha

  94. Gymnázium Oty Pavla
    kapitán: Tomáš Fürst
    kraj: Hl. m. Praha

  95. Gymnázium Párovská 1, Nitra
    kapitán: Tereza Tódová
    kraj: (Slovenská republika)

  96. Gymnázium Párovská 1, Nitra
    kapitán: František Stupka
    kraj: (Slovenská republika)

  97. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
    kapitán: Martin-Alex Nalepa
    kraj: Moravskoslezský

  98. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
    kapitán: Rostislav Berezjuk
    kraj: Moravskoslezský

  99. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
    kapitán: Adam Vavrečka
    kraj: Moravskoslezský

  100. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
    kapitán: Cyril Novotný
    kraj: Moravskoslezský

  101. Gymnázium Pierra de Coubertina
    kapitán: Jan Vondruška
    kraj: Jihočeský

  102. Gymnázium Pierra de Coubertina
    kapitán: Lada Doležalová
    kraj: Jihočeský

  103. Gymnázium Plzeň
    kapitán: Vojtěch Breník
    kraj: Plzeňský

  104. Gymnázium Polička
    kapitán: Tadeáš Navrátil
    kraj: Pardubický

  105. Gymnázium Prachatice
    kapitán: Barbora Trojanová
    kraj: Jihočeský

  106. Gymnázium Prachatice
    kapitán: David Zeman
    kraj: Jihočeský

  107. Gymnázium Senecká 2, Pezinok
    kapitán: Marek Štrba
    kraj: (Slovenská republika)

  108. Gymnázium Slovanské náměstí
    kapitán: Marek Krejčiřík
    kraj: Jihomoravský

  109. Gymnázium Strakonice
    kapitán: Martin Plaček
    kraj: Jihočeský

  110. Gymnázium Strakonice
    kapitán: Tereza Dubová
    kraj: Jihočeský

  111. Gymnázium Šternberk
    kapitán: Kryštof Berger
    kraj: Olomoucký

  112. Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
    kapitán: Jan Mačák
    kraj: Jihomoravský

  113. Gymnázium Trhové Sviny
    kapitán: Michal Smoleň
    kraj: Jihočeský

  114. Gymnázium Trutnov
    kapitán: Lukáš Červený
    kraj: Královéhradecký

  115. Gymnázium Třebíč
    kapitán: Tomáš Bártík
    kraj: Vysočina

  116. Gymnázium Uherské Hradiště
    kapitán: Jiří Blaha
    kraj: Zlínský

  117. Gymnázium Valašské Klobouky
    kapitán: Jakub Janáč
    kraj: Zlínský

  118. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Adam Ludes
    kraj: Vysočina

  119. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Dominik Rous
    kraj: Vysočina

  120. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Vlastimil Hrůza
    kraj: Vysočina

  121. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Marek Chadim
    kraj: Vysočina

  122. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Amálie Dvořáková
    kraj: Vysočina

  123. Gymnázium Vítězslava Nováka
    kapitán: Sára Snížková
    kraj: Jihočeský

  124. Gymnázium Vítězslava Nováka
    kapitán: Lukáš Pocar
    kraj: Jihočeský

  125. Gymnázium Vítězslava Nováka
    kapitán: Filip Kopřiva
    kraj: Jihočeský

  126. Gymnázium Vítězslava Nováka
    kapitán: Filip Michálek
    kraj: Jihočeský

  127. Gymnázium Vítězslava Nováka
    kapitán: Bartoloměj Kubát
    kraj: Jihočeský

  128. Gymnázium Vítězslava Nováka
    kapitán: Jaroslav Kafka
    kraj: Jihočeský

  129. Gymnázium Vítězslava Nováka
    kapitán: Ondřej Nohava
    kraj: Jihočeský

  130. Gymnázium Vítězslava Nováka
    kapitán: Marek Strnad
    kraj: Jihočeský

  131. Gymnázium Zábřeh
    kapitán: Alois Kunert
    kraj: Olomoucký

  132. Gymnázium Zábřeh
    kapitán: Ondřej Keprt
    kraj: Olomoucký

  133. Gymnázium Zábřeh, náměstí Osvobození 20
    kapitán: Zuzana Štanclová
    kraj: Olomoucký

  134. Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
    kapitán: Ondřej Tůma
    kraj: Zlínský

  135. Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
    kapitán: Tomáš Pompa
    kraj: Zlínský

  136. Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
    kapitán: Marek Coufalík
    kraj: Zlínský

  137. Gymnázium Žamberk
    kapitán: Tomáš Sourada
    kraj: Pardubický

  138. Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
    kapitán: Patrik Šípek
    kraj: Jihomoravský

  139. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Tomáš Sekyrka
    kraj: Jihočeský

  140. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Markéta Kocourková
    kraj: Jihočeský

  141. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Jakub Macura
    kraj: Jihočeský

  142. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Martin Doležal
    kraj: Jihočeský

  143. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Jaromír Urban
    kraj: Jihočeský

  144. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Jonáš Havelka
    kraj: Jihočeský

  145. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Kristián Petr Šulista
    kraj: Jihočeský

  146. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Dobruše Lukášová
    kraj: Jihočeský

  147. Gymnázium, Český Krumlov
    kapitán: Michal Dolanský
    kraj: Jihočeský

  148. Gymnázium, Český Krumlov
    kapitán: David Beran
    kraj: Jihočeský

  149. Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213
    kapitán: Václav Steinhauser
    kraj: Jihočeský

  150. Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213
    kapitán: Adéla Dostálová
    kraj: Jihočeský

  151. Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
    kapitán: Kristian Gogora
    kraj: (Slovenská republika)

  152. Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
    kapitán: Martin Bucko
    kraj: (Slovenská republika)

  153. Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace
    kapitán: Šimon Karch
    kraj: Moravskoslezský

  154. Gymnázium, Karviná, příspěvková organizace
    kapitán: Martin Golasowski
    kraj: Moravskoslezský

  155. Gymnázium, Kojetín, Sv. Čecha 683
    kapitán: Petr Otáhal
    kraj: Olomoucký

  156. Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683
    kapitán: Jakub Okruhlica
    kraj: Olomoucký

  157. Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113
    kapitán: Andrea Petrová
    kraj: Pardubický

  158. Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113
    kapitán: Filip Dvořák
    kraj: Pardubický

  159. Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183
    kapitán: Martin Rektoris
    kraj: Jihočeský

  160. Gymnázium, Nový Jičín, p.o.
    kapitán: Klára Baďurová
    kraj: Moravskoslezský

  161. Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
    kapitán: Štěpán Macur
    kraj: Jihomoravský

  162. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Kamil Mudruňka
    kraj: Pardubický

  163. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Matěj Prokop
    kraj: Pardubický

  164. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Michal Kropáček
    kraj: Pardubický

  165. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Štěpán Hortlík
    kraj: Pardubický

  166. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Matěj Formánek
    kraj: Pardubický

  167. Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
    kapitán: Lukáš Vlček
    kraj: Plzeňský

  168. Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice
    kapitán: Tomáš Dvořák
    kraj: Královéhradecký

  169. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Jan Kočí
    kraj: Jihočeský

  170. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: David Jaromír Šebánek
    kraj: Jihočeský

  171. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Eliška Kahudová
    kraj: Jihočeský

  172. Gymnázium, Tachov
    kapitán: Štěpán Bartoš
    kraj: Plzeňský

  173. Gymnázium, Třinec, příspěvková organizace
    kapitán: Martin Dinh
    kraj: Moravskoslezský

  174. Gymnázium, Třinec, příspěvková organizace
    kapitán: Viktorie Hennerová
    kraj: Moravskoslezský

  175. Gymnázium, ul 17. novembra 1180 Topoľčany
    kapitán: Dominik Horváth
    kraj: (Slovenská republika)

  176. Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451
    kapitán: Vojtěch Brejtr
    kraj: Královéhradecký

  177. Katolické gymnázium Třebíč
    kapitán: Monika Provazníková
    kraj: Vysočina

  178. Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
    kapitán: Michal Šuráň
    kraj: Jihomoravský

  179. Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
    kapitán: Tomáš Foltán
    kraj: Jihomoravský

  180. Masarykovo gymnázium, Příbor, příspěvková organizace
    kapitán: Stanislav Vařeka
    kraj: Moravskoslezský

  181. Masarykovo gymnázium, Příbor, příspěvková organizace
    kapitán: Veronika Krčmáriková
    kraj: Moravskoslezský

  182. Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola  a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
    kapitán: Markéta Tkadlecová
    kraj: Zlínský

  183. Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace
    kapitán: Radan Vincenec
    kraj: Moravskoslezský

  184. Mendelovo gymnázium Opava
    kapitán: David Wittek
    kraj: Moravskoslezský

  185. Mendelovo gymnázium Opava
    kapitán: Filip Čermák
    kraj: Moravskoslezský

  186. Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí
    kapitán: Viktor Kovács
    kraj: Zlínský

  187. Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí
    kapitán: Martin Krhovják
    kraj: Zlínský

  188. Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí
    kapitán: Andrea Mičolová
    kraj: Zlínský

  189. Piaristická spojená škola Františka Hanáka v Prievidzi
    kapitán: Soňa Ličková
    kraj: (Slovenská republika)

  190. Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého Palackého 4
    kapitán: Daniel Gavenda
    kraj: (Slovenská republika)

  191. Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého v Trenčíne
    kapitán: Dominik Boboš
    kraj: (Slovenská republika)

  192. Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého v Trenčíne
    kapitán: Jakub Mertan
    kraj: (Slovenská republika)

  193. Polské gymnázium- Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín
    kapitán: Janusz Rucki
    kraj: Moravskoslezský

  194. PORG – gymnázium a základní škola, o. p. s. (Libeň)
    kapitán: Vít Gaďurek
    kraj: Hl. m. Praha

  195. PORG - Ostrava
    kapitán: Matěj Míček
    kraj: Moravskoslezský

  196. Slezské gymnázium Opava
    kapitán: Jan MIKULÍK
    kraj: Moravskoslezský

  197. Slovanské gymnázium Olomouc
    kapitán: Jakub Dostál
    kraj: Olomoucký

  198. Soukromé gymnázium AD FONTES, o. p. s.
    kapitán: Ondřej Fiedler
    kraj: Vysočina

  199. Spojená škola sv. Jána Bosca
    kapitán: Radoslava Žáčiková
    kraj: (Slovenská republika)

  200. Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
    kapitán: Marek Janša
    kraj: Zlínský

  201. Střední průmyslová škola a střední odborné učiliště Uničov
    kapitán: Daniel Pastorek
    kraj: Olomoucký

  202. Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace
    kapitán: Lukáš Vévar
    kraj: Jihomoravský

  203. Střední průmyslová škola elektrotechnická a vyšší odborná škola Pardubice
    kapitán: Michal Fišer
    kraj: Pardubický

  204. Střední průmyslová škola elektrotechnická a vyšší odborná škola Pardubice
    kapitán: Monika Kopřivová
    kraj: Pardubický

  205. Střední průmyslová škola elektrotechnická a vyšší odborná škola Pardubice
    kapitán: Václav Kobera
    kraj: Pardubický

  206. Střední průmyslová škola elektrotechnická a vyšší odborná škola Pardubice
    kapitán: Tomáš Dokoupil
    kraj: Pardubický

  207. Střední průmyslová škola elektrotechnická a vyšší odborná škola Pardubice
    kapitán: Michal Štěpánek
    kraj: Pardubický

  208. Střední průmyslová škola elektrotechnická Mohelnice
    kapitán: Radim Dvořák
    kraj: Olomoucký

  209. Střední průmyslová škola elektrotechnická Mohelnice
    kapitán: Martin Skřebský
    kraj: Olomoucký

  210. Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
    kapitán: Tadeáš Častulík
    kraj: Zlínský

  211. Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49
    kapitán: Jakub Dvořák
    kraj: Olomoucký

  212. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Tomáš Chlachula
    kraj: Vysočina

  213. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Viktor Pavlovec
    kraj: Vysočina

  214. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Vojtěch Řepa
    kraj: Vysočina

  215. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Luboš Pešek
    kraj: Vysočina

  216. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Marek Patočka
    kraj: Vysočina

  217. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Jan Fiala
    kraj: Vysočina

  218. Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
    kapitán: Jan Šmrha
    kraj: Plzeňský

  219. Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
    kapitán: Tomáš Lebeda
    kraj: Plzeňský

  220. Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
    kapitán: Antonín Plevač
    kraj: Plzeňský

  221. Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
    kapitán: Michal Szymik
    kraj: Moravskoslezský

  222. Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
    kapitán: František Hrubý
    kraj: Moravskoslezský

  223. Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
    kapitán: Petr Fojtek
    kraj: Moravskoslezský

MATEMATICKÉ INŽENÝRSTVÍ

Na přípravě příkladů a na celé organizaci se velkou měrou podílejí právě studenti studijního programu Matematické inženýrství.

Studijní program Matematické inženýrství je částí programu Aplikované vědy v inženýrství na Fakultě strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně.  

Anketa