Přehled registrovaných účastníků

  1. Akademické gymnázium, škola hlavního města Prahy
    kapitán: Jana Zázvorková
    kraj: Hl. m. Praha

  2. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
    kapitán: Václav Kubíček
    kraj: Zlínský

  3. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
    kapitán: Anežka Holíková
    kraj: Zlínský

  4. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
    kapitán: Anna Dulavová
    kraj: Zlínský

  5. Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína
    kapitán: Ondřej Daneš
    kraj: Královéhradecký

  6. Biskupské gymnázium J. N. Neumanna
    kapitán: Oliver Šmakal
    kraj: Jihočeský

  7. Biskupské gymnázium J. N. Neumanna
    kapitán: Matěj Nedvěd
    kraj: Jihočeský

  8. Cyrilometodějské gymnázium, základní škola a mateřská škola v Prostějově
    kapitán: Jiří Češka
    kraj: Olomoucký

  9. G, SOŠE a SOU, Kaplice, Pohorská 86
    kapitán: Aneta Horáčková
    kraj: Jihočeský

  10. Gymnazium
    kapitán: Jakub Granec
    kraj: (Slovenská republika)

  11. Gymnázium
    kapitán: Jitka Muravská
    kraj: (Slovenská republika)

  12. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
    kapitán: Štěpán Müller
    kraj: Jihomoravský

  13. Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
    kapitán: David Čížek
    kraj: Pardubický

  14. Gymnázium a OA Bučovice
    kapitán: Petr Otépka
    kraj: Jihomoravský

  15. Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice
    kapitán: Daniel Marko
    kraj: Jihomoravský

  16. Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, p. o
    kapitán: Martin Adamczyk
    kraj: Moravskoslezský

  17. Gymnázium a SOŠ, Rýmařov, příspěvková organizace
    kapitán: Matěj Rampula
    kraj: Moravskoslezský

  18. Gymnázium a SOŠ, Rýmařov, příspěvková organizace
    kapitán: Ruben Karapetyan
    kraj: Moravskoslezský

  19. Gymnázium a SOŠe Vimperk, Pivovarská 69
    kapitán: Filip Štefaník
    kraj: Jihočeský

  20. Gymnázium a SOŠZE Vyškov, příspěvková organizace
    kapitán: Adriana Štofková
    kraj: Jihomoravský

  21. Gymnázium a SOŠZE Vyškov, příspěvková organizace
    kapitán: Oldřich Kupka
    kraj: Jihomoravský

  22. Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, příspěvková organizace
    kapitán: Ondřej Kuboš
    kraj: Moravskoslezský

  23. Gymnázium a Střední odborná škola, Nový Jičín, p. o.
    kapitán: Kristýna Janýšková
    kraj: Moravskoslezský

  24. Gymnázium a Střední odborná škola, Nový Jičín, p. o.
    kapitán: Jan Kutálek
    kraj: Moravskoslezský

  25. Gymnázium Aloise Jiráska
    kapitán: Jan Šeda
    kraj: Pardubický

  26. Gymnázium Andreja Vrábla, Mierová 5, Levice
    kapitán: Rudolf Stanko
    kraj: (Slovenská republika)

  27. Gymnázium Antona Bernoláka
    kapitán: Jakub Kočalka
    kraj: (Slovenská republika)

  28. Gymnázium Boskovice, Palackého náměstí 1
    kapitán: Aneta Němcová
    kraj: Jihomoravský

  29. Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
    kapitán: Jana Stejskalová
    kraj: Jihomoravský

  30. Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
    kapitán: Vojtěch David
    kraj: Jihomoravský

  31. Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
    kapitán: Filip Svoboda
    kraj: Jihomoravský

  32. Gymnázium Brno, Slovanské náměstí
    kapitán: Tomáš Anděl
    kraj: Jihomoravský

  33. Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
    kapitán: Kamil Vojanec
    kraj: Jihomoravský

  34. Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
    kapitán: Michael Kinc
    kraj: Jihomoravský

  35. Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše, p. o.
    kapitán: Petr Zelina
    kraj: Jihomoravský

  36. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
    kapitán: Jiří Vala
    kraj: Jihomoravský

  37. Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
    kapitán: Adam Čepil
    kraj: Jihomoravský

  38. Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
    kapitán: Lucie Kolářová
    kraj: Jihomoravský

  39. Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
    kapitán: Filip Dobrovolný
    kraj: Jihomoravský

  40. Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
    kapitán: Aleš Michálek
    kraj: Jihomoravský

  41. Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
    kapitán: Eliška Freibergerová
    kraj: Jihomoravský

  42. Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem
    kapitán: Filip Kalina
    kraj: Vysočina

  43. Gymnázium Čelákovice
    kapitán: Filip Drábek
    kraj: Středočeský

  44. Gymnázium Česká Třebová
    kapitán: Michal Rickwood
    kraj: Pardubický

  45. Gymnázium České Budějovice, Česká ul.
    kapitán: Ondřej Bareš
    kraj: Jihočeský

  46. Gymnázium Český Krumlov, Chvalšinská 112
    kapitán: David Beran
    kraj: Jihočeský

  47. Gymnázium Český Krumlov, Chvalšinská 112
    kapitán: Bernadeta Maříková
    kraj: Jihočeský

  48. Gymnázium Český Krumlov, Chvalšinská 112
    kapitán: Kateřina Macková
    kraj: Jihočeský

  49. Gymnázium Dačice
    kapitán: Václav Steinhauser
    kraj: Jihočeský

  50. gymnázium EDUCAnet Ostrava s.r.o.
    kapitán: Marek Škreko
    kraj: Moravskoslezský

  51. Gymnázium EDUCAnet Ostrava, s.r.o.
    kapitán: Šimon Slíva
    kraj: Moravskoslezský

  52. Gymnázium EDUCAnet Ostrava, s.r.o.
    kapitán: Ondřej Vlček
    kraj: Moravskoslezský

  53. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
    kapitán: Tomáš Pánek
    kraj: Zlínský

  54. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
    kapitán: Aleš Novotný
    kraj: Zlínský

  55. Gymnázium Grosslingova 18
    kapitán: Marek Nagy
    kraj: (Slovenská republika)

  56. Gymnázium Grösslingova 18
    kapitán: Martin Starovič
    kraj: (Slovenská republika)

  57. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace
    kapitán: Michaela Záškolná
    kraj: Moravskoslezský

  58. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace
    kapitán: Lucie Adamusová
    kraj: Moravskoslezský

  59. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace
    kapitán: Matěj Plewa
    kraj: Moravskoslezský

  60. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace
    kapitán: Daniel Kaminský
    kraj: Moravskoslezský

  61. Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
    kapitán: Václav Šíp
    kraj: Karlovarský

  62. Gymnázium Christiana Dopplera
    kapitán: David Žáček
    kraj: Hl. m. Praha

  63. Gymnázium Christiana Dopplera
    kapitán: Vojtěch Lanz
    kraj: Hl. m. Praha

  64. Gymnázium Ivana Kupca
    kapitán: Kristína Okienková
    kraj: (Slovenská republika)

  65. Gymnázium Ivana Kupca
    kapitán: Martin Majtán
    kraj: (Slovenská republika)

  66. Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
    kapitán: Jakub Pelc
    kraj: Zlínský

  67. Gymnázium Jakuba Škody Přerov
    kapitán: Jana Pallová
    kraj: Olomoucký

  68. Gymnázium Jána Chalupku
    kapitán: Martin Veselovský
    kraj: (Slovenská republika)

  69. Gymnázium Jana Keplera
    kapitán: Ondřej Fanta
    kraj: Hl. m. Praha

  70. Gymnázium Jana Keplera
    kapitán: Robin-James Zenker
    kraj: Hl. m. Praha

  71. Gymnázium Jana Keplera
    kapitán: Ondřej Zelený
    kraj: Hl. m. Praha

  72. Gymnázium Jana Keplera
    kapitán: Jan Petr
    kraj: Hl. m. Praha

  73. Gymnázium Jana Nerudy
    kapitán: Václav Sedmidubský
    kraj: Hl. m. Praha

  74. Gymnázium Jana Nerudy
    kapitán: Michaela Neubergerová
    kraj: Hl. m. Praha

  75. Gymnázium Jana Nerudy
    kapitán: Ondřej Šimůnek
    kraj: Hl. m. Praha

  76. Gymnázium Jana Palacha Mělník
    kapitán: Matěj Žáček
    kraj: Středočeský

  77. Gymnázium Jana Palacha Mělník
    kapitán: Lucie Procházková
    kraj: Středočeský

  78. Gymnázium Jana Palacha s.r.o.
    kapitán: Ondřej Raček
    kraj: Hl. m. Praha

  79. Gymnázium Janka Jesenského
    kapitán: Marek Borik
    kraj: (Slovenská republika)

  80. Gymnázium Janka Kráľa
    kapitán: Martin Benč
    kraj: (Slovenská republika)

  81. Gymnázium Jiřího-Gutha Jarkovského
    kapitán: Adam Dejl
    kraj: Hl. m. Praha

  82. Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
    kapitán: Jiří Mayer
    kraj: Pardubický

  83. Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
    kapitán: Pavel Mareček
    kraj: Pardubický

  84. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
    kapitán: Ľubica Hladká
    kraj: (Slovenská republika)

  85. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
    kapitán: Andrej Jasovský
    kraj: (Slovenská republika)

  86. Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského
    kapitán: Marek Hlavatý
    kraj: (Slovenská republika)

  87. Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55
    kapitán: Vojtěch Chvojka
    kraj: Pardubický

  88. Gymnázium Kroměříž
    kapitán: David Loučka
    kraj: Zlínský

  89. Gymnázium Kroměříž
    kapitán: adam Doubrava
    kraj: Zlínský

  90. Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
    kapitán: Vít Horáček
    kraj: Zlínský

  91. Gymnázium Ladislava Novomeského Senica
    kapitán: Samuel Križan
    kraj: (Slovenská republika)

  92. Gymnázium Ladislava Novomeského Senica
    kapitán: Matej Kadlíček
    kraj: (Slovenská republika)

  93. Gymnázium Ladislava Novomeského Senica
    kapitán: Peter Slovák
    kraj: (Slovenská republika)

  94. Gymnázium Luďka Pika
    kapitán: Martin Stránský
    kraj: Plzeňský

  95. Gymnázium Mládežnícka 22 Šahy
    kapitán: Tomáš Šomlo
    kraj: (Slovenská republika)

  96. Gymnázium Moravský Krumlov
    kapitán: Jana Lapešová
    kraj: Jihomoravský

  97. Gymnázium Olgy Havlové
    kapitán: Ondřej Závodný
    kraj: Moravskoslezský

  98. Gymnázium Olgy Havlové
    kapitán: David Cihlář
    kraj: Moravskoslezský

  99. Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
    kapitán: Martina Šarmanová
    kraj: Moravskoslezský

  100. Gymnázium Olomouc - Hejčín
    kapitán: Pavel Turek
    kraj: Olomoucký

  101. Gymnázium Opatov
    kapitán: Jakub Suchánek
    kraj: Hl. m. Praha

  102. Gymnázium Otrokovice
    kapitán: Barbora Šimková
    kraj: Zlínský

  103. Gymnázium Otrokovice
    kapitán: Pavel Štec
    kraj: Zlínský

  104. Gymnázium Otrokovice
    kapitán: Jakub Langer
    kraj: Zlínský

  105. Gymnázium Pardubice Dašická, Dašická 1083, Pardubice
    kapitán: Lucie Krátká
    kraj: Pardubický

  106. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, p.o.
    kapitán: Jakub Kuboš
    kraj: Moravskoslezský

  107. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, p.o.
    kapitán: Štěpán Kaspar
    kraj: Moravskoslezský

  108. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, p.o.
    kapitán: Tereza Polehlová
    kraj: Moravskoslezský

  109. Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, p.o.
    kapitán: Matěj Sojka
    kraj: Moravskoslezský

  110. Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306
    kapitán: Kristýna Šafářová
    kraj: Pardubický

  111. Gymnázium Rájec-Jestřebí
    kapitán: Patrik Martinek
    kraj: Jihomoravský

  112. Gymnázium Rájec-Jestřebí
    kapitán: Maksim Maksimenko
    kraj: Jihomoravský

  113. Gymnázium Strakonice
    kapitán: Tereza Blatská
    kraj: Jihočeský

  114. Gymnázium Strakonice
    kapitán: Kateřina Harenčáková
    kraj: Jihočeský

  115. Gymnázium Strakonice
    kapitán: Jana Hrúzová
    kraj: Jihočeský

  116. Gymnázium Studentská Havířov
    kapitán: Rudolf Šmolka
    kraj: Moravskoslezský

  117. Gymnázium Šternberk
    kapitán: Kryštof Berger
    kraj: Olomoucký

  118. Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče
    kapitán: Pavla Krotká
    kraj: Jihomoravský

  119. Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče
    kapitán: Sylva Poláková
    kraj: Jihomoravský

  120. Gymnázium Tachov, Pionýrská 1370
    kapitán: Petr Kulhánek
    kraj: Plzeňský

  121. Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
    kapitán: Petr Hála
    kraj: Jihomoravský

  122. Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
    kapitán: Lukáš Wagner
    kraj: Jihomoravský

  123. Gymnázium Trhové Sviny
    kapitán: Michal Smoleň
    kraj: Jihočeský

  124. Gymnázium Trutnov
    kapitán: Matěj Červený
    kraj: Královéhradecký

  125. Gymnázium Třebíč
    kapitán: Jiří Jičínský
    kraj: Vysočina

  126. Gymnázium Třebíč
    kapitán: John Richard Ritter
    kraj: Vysočina

  127. Gymnázium Uničov
    kapitán: Brian Knápek
    kraj: Olomoucký

  128. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Terezie Hrubanová
    kraj: Vysočina

  129. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Markéta Kučerová
    kraj: Vysočina

  130. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Vít Řezáč
    kraj: Vysočina

  131. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Marek Chadim
    kraj: Vysočina

  132. Gymnázium Velké Meziříčí
    kapitán: Lenka Tomanová
    kraj: Vysočina

  133. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
    kapitán: Vojtěch Voráček
    kraj: Jihočeský

  134. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
    kapitán: Ondřej Zadražil
    kraj: Jihočeský

  135. Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec
    kapitán: Jakub Frejlach
    kraj: Jihočeský

  136. Gymnázium Zábřeh
    kapitán: Matěj Hamala
    kraj: Olomoucký

  137. Gymnázium Zábřeh
    kapitán: Iva Krišová
    kraj: Olomoucký

  138. Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
    kapitán: Veronika Novotná
    kraj: Zlínský

  139. Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
    kapitán: Pavel Martinec
    kraj: Zlínský

  140. Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
    kapitán: Vilém Zouhar
    kraj: Zlínský

  141. Gymnázium Žamberk
    kapitán: Tomáš Sourada
    kraj: Pardubický

  142. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Jonáš Havelka
    kraj: Jihočeský

  143. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Vladan Čížek
    kraj: Jihočeský

  144. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Miroslav Kulovaný
    kraj: Jihočeský

  145. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Miroslav Průcha
    kraj: Jihočeský

  146. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Jaromír Urban
    kraj: Jihočeský

  147. Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace
    kapitán: Šimon Karch
    kraj: Moravskoslezský

  148. Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice
    kapitán: Pavla Trembulaková
    kraj: Jihočeský

  149. Gymnázium, Karviná, příspěvková organizace
    kapitán: David Nepožitek
    kraj: Moravskoslezský

  150. Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683
    kapitán: Jan Matoušek
    kraj: Olomoucký

  151. Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683
    kapitán: Eva Hejdová
    kraj: Olomoucký

  152. Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad
    kapitán: Viktória Petráňová
    kraj: (Slovenská republika)

  153. Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad
    kapitán: Martin Slivinský
    kraj: (Slovenská republika)

  154. Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad
    kapitán: Ľubomír Turek
    kraj: (Slovenská republika)

  155. Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad
    kapitán: Jana Vargová
    kraj: (Slovenská republika)

  156. Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad
    kapitán: Karolína Juráčková
    kraj: (Slovenská republika)

  157. Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad
    kapitán: Marek Žuffa
    kraj: (Slovenská republika)

  158. Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad
    kapitán: Tamara Cintulová
    kraj: (Slovenská republika)

  159. Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad
    kapitán: Boris Peško
    kraj: (Slovenská republika)

  160. Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad
    kapitán: Adam Marhefka
    kraj: (Slovenská republika)

  161. Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113
    kapitán: Pavel Jáneš
    kraj: Pardubický

  162. Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183
    kapitán: Šimon Kutil
    kraj: Jihočeský

  163. Gymnázium, Obchodní Akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
    kapitán: Vít Škrhák
    kraj: Jihomoravský

  164. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Jakub Cach
    kraj: Pardubický

  165. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    kapitán: Lukáš Nejezchleb
    kraj: Pardubický

  166. Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
    kapitán: Lukáš Vlček
    kraj: Plzeňský

  167. Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
    kapitán: Radek Wágner
    kraj: Plzeňský

  168. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Milan Kočí
    kraj: Jihočeský

  169. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Alois Medek
    kraj: Jihočeský

  170. Gymnázium, Strakonice, Máchova 174
    kapitán: Jan Kočí
    kraj: Jihočeský

  171. Gymnázium, střední odborná škola, střední odborné učiliště a vyšší odborná škola, Hořice
    kapitán: Petr Šimůnek
    kraj: Královéhradecký

  172. Gymnázium, Třinec, příspěvková organizace
    kapitán: Štěpán Stenchlák
    kraj: Moravskoslezský

  173. Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
    kapitán: Michael Srb
    kraj: Pardubický

  174. Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20
    kapitán: Zuzana štanclová
    kraj: Olomoucký

  175. Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451
    kapitán: Jan Bohadlo
    kraj: Královéhradecký

  176. Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451
    kapitán: Jana Možíšová
    kraj: Královéhradecký

  177. Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451
    kapitán: Petr Zákravský
    kraj: Královéhradecký

  178. Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451
    kapitán: Pavel Růžička
    kraj: Královéhradecký

  179. Katolické gymnázium Třebíč
    kapitán: Lukáš Vlach
    kraj: Vysočina

  180. Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
    kapitán: Michal Šuráň
    kraj: Jihomoravský

  181. Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
    kapitán: Barbora Kaletová
    kraj: Jihomoravský

  182. Masarykovo gymnázium Vsetín
    kapitán: Martin Pecár
    kraj: Zlínský

  183. Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
    kapitán: Jan Jochec
    kraj: Zlínský

  184. Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
    kapitán: Josef Filgas
    kraj: Zlínský

  185. Mendelovo gymnázium Opava
    kapitán: Filip Čermák
    kraj: Moravskoslezský

  186. Mendelovo gymnázium Opava
    kapitán: Rostislav Matuška
    kraj: Moravskoslezský

  187. OPEN GATE – gymnázium a základní škola, s.r.o
    kapitán: Jakub Kunčák
    kraj: Středočeský

  188. Piaristické gymnázium F. Hanáka , Prievidza
    kapitán: Soňa Ličková
    kraj: (Slovenská republika)

  189. Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého
    kapitán: Kristián Balaj
    kraj: (Slovenská republika)

  190. Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego, Český Těšín
    kapitán: Janusz Rucki
    kraj: Moravskoslezský

  191. Slezské gymnázium, Opava, p.o.
    kapitán: Ondřej Valík
    kraj: Moravskoslezský

  192. Soukromé gymnázium Ad Fontes, o. p. s.
    kapitán: Vojtěch Šprincl
    kraj: Vysočina

  193. Spojená škola Novohradská, Gymnázium Jura Hronca
    kapitán: Matej Parada
    kraj: (Slovenská republika)

  194. SPŠ Třebíč
    kapitán: Marek Patočka
    kraj: Vysočina

  195. SPŠ Třebíč
    kapitán: Matěj Šmahel
    kraj: Vysočina

  196. SPŠ Třebíč
    kapitán: Martin Chmelař
    kraj: Vysočina

  197. SPŠE a VOŠ Pardubice
    kapitán: Lukáš Smítal
    kraj: Pardubický

  198. SPŠE a VOŠ Pardubice
    kapitán: Richard Hynek
    kraj: Pardubický

  199. SPŠE Mohelnice
    kapitán: Jan Berg
    kraj: Olomoucký

  200. Stojanovo gymnázium, Velehrad
    kapitán: Šárka Kolísková
    kraj: Zlínský

  201. Stojanovo gymnázium, Velehrad
    kapitán: František Pchálek
    kraj: Zlínský

  202. Stojanovo gymnázium, Velehrad
    kapitán: Kateřina Vagundová
    kraj: Zlínský

  203. Stojanovo gymnázium, Velehrad
    kapitán: Kryštof Trampota
    kraj: Zlínský

  204. Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov
    kapitán: František Čikl
    kraj: Olomoucký

  205. Střední průmyslová škola strojnická Olomouc
    kapitán: Eduard Hrtoň
    kraj: Olomoucký

  206. Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
    kapitán: Tomáš Andris
    kraj: Zlínský

  207. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Martin Sláma
    kraj: Vysočina

  208. Střední průmyslová škola Třebíč
    kapitán: Jakub Švoma
    kraj: Vysočina

  209. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Božetěchova 3
    kapitán: Daniel Bazala
    kraj: Olomoucký

  210. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
    kapitán: Jan Šmrha
    kraj: Plzeňský

  211. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
    kapitán: Tomáš Pangrác
    kraj: Plzeňský

  212. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
    kapitán: Jakub Šulda
    kraj: Plzeňský

  213. Vzdělávací institut INTEGRA Brno - gymnázium, ZŚ a MŠ, s.r.o.
    kapitán: Albert Kasal
    kraj: Jihomoravský

  214. Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
    kapitán: Martin Raška
    kraj: Moravskoslezský

  215. Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
    kapitán: Lukáš Kramný
    kraj: Moravskoslezský

MATEMATICKÉ INŽENÝRSTVÍ

Studijní obor Matematické inženýrství je jedním z oborů programu Aplikované vědy v inženýrství na Fakultě strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně.  

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně proběhne v pátek 13. 1. 2017

Studenti oboru Matematické inženýrství, doktorského oboru Aplikovaná matematika a doktorského oboru Inženýrská mechanika se výraznou měrou podílejí na organizaci celé olympiády.

MATEMATIKA ONLINE

Anketa

Jaká forma matematické olympiády je pro vás atraktivnější ?