Přehled registrovaných účastníků

  1. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Markéta Kocourková
    kraj: Jihočeský

  2. Cyrilometodějské gymnázium, základní škola a mateřská škola v Prostějově
    kapitán: Jakub Szymsza
    kraj: Olomoucký

  3. Česko-anglické gymnázium
    kapitán: Pavel Štěch
    kraj: Jihočeský

  4. Gymnázium a Obchodní Bučovice
    kapitán: Petr Otépka
    kraj: Jihomoravský

  5. Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
    kapitán: Filip Svoboda
    kraj: Jihomoravský

  6. Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
    kapitán: Eliška Freibergerová
    kraj: Jihomoravský

  7. Gymnázium České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Kristián Petr Šulista
    kraj: Jihočeský

  8. Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí
    kapitán: Anna Vičíková
    kraj: Zlínský

  9. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem statní jazykové zkoušky
    kapitán: Veronika Halšková
    kraj: Moravskoslezský

  10. Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
    kapitán: Ondřej Michalík
    kraj: Moravskoslezský

  11. Gymnázium Cheb
    kapitán: Lukáš Pulec
    kraj: Karlovarský

  12. Gymnázium Christiana Dopplera
    kapitán: Vojtěch Lengál
    kraj: Hl. m. Praha

  13. Gymnázium Christiana Dopplera
    kapitán: Petra Vozábová
    kraj: Hl. m. Praha

  14. Gymnázium JAK a JŠ Uherský Brod
    kapitán: Jakub Pelc
    kraj: Zlínský

  15. Gymnázium Jakuba Škody Přerov
    kapitán: Denisa Chytilová
    kraj: Olomoucký

  16. Gymnázium Jána Chalupku
    kapitán: Martin Veselovský
    kraj: (Slovenská republika)

  17. Gymnázium Jana Keplera
    kapitán: Ondřej Tkaczyszyn
    kraj: Hl. m. Praha

  18. Gymnázium Janka Jesenského
    kapitán: Karolína Pisoňová
    kraj: (Slovenská republika)

  19. Gymnázium Jihlava
    kapitán: Ondřej Med
    kraj: Vysočina

  20. Gymnázium Jírovcova
    kapitán: Dobruše Lukášová
    kraj: Jihočeský

  21. Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291
    kapitán: Jan Licek
    kraj: Pardubický

  22. Gymnázium Pierra de Coubertina
    kapitán: Jan Vondruška
    kraj: Jihočeský

  23. Gymnázium Pierra de Coubertina
    kapitán: Lada Doležalová
    kraj: Jihočeský

  24. Gymnázium Plzeň
    kapitán: Vojtěch Breník
    kraj: Plzeňský

  25. Gymnázium Slovanské náměstí
    kapitán: Marek Krejčiřík
    kraj: Jihomoravský

  26. Gymnázium Třebíč
    kapitán: Tomáš Bártík
    kraj: Vysočina

  27. Gymnázium Uherské Hradiště
    kapitán: Jiří Blaha
    kraj: Zlínský

  28. Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
    kapitán: Patrik Šípek
    kraj: Jihomoravský

  29. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Tomáš Sekyrka
    kraj: Jihočeský

  30. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Jakub Macura
    kraj: Jihočeský

  31. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Martin Doležal
    kraj: Jihočeský

  32. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Jaromír Urban
    kraj: Jihočeský

  33. Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
    kapitán: Jonáš Havelka
    kraj: Jihočeský

  34. Gymnázium, Český Krumlov
    kapitán: Michal Dolanský
    kraj: Jihočeský

  35. Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace
    kapitán: Šimon Karch
    kraj: Moravskoslezský

  36. Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23
    kapitán: Lukáš Vlček
    kraj: Plzeňský

  37. Gymnázium, Tachov
    kapitán: Štěpán Bartoš
    kraj: Plzeňský

  38. Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
    kapitán: Michal Šuráň
    kraj: Jihomoravský

  39. Masarykovo gymnázium Příbor
    kapitán: Stanislav Vařeka
    kraj: Moravskoslezský

  40. PORG - gymnazium a zakladni skola o.p.s
    kapitán: Vít Gaďurek
    kraj: Hl. m. Praha

  41. PORG Ostrava
    kapitán: Matěj Míček
    kraj: Moravskoslezský

  42. Střední průmyslová škola a střední odborné učiliště Uničov
    kapitán: Daniel Pastorek
    kraj: Olomoucký

  43. Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49
    kapitán: Jakub Dvořák
    kraj: Olomoucký

  44. VOŠ a SPŠE Plzeň
    kapitán: Tomáš Lebeda
    kraj: Plzeňský

  45. Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
    kapitán: Antonín Plevač
    kraj: Plzeňský

MATEMATICKÉ INŽENÝRSTVÍ

Studijní obor Matematické inženýrství je jedním z oborů programu Aplikované vědy v inženýrství na Fakultě strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně.  

Studenti oboru Matematické inženýrství, doktorského oboru Aplikovaná matematika a doktorského oboru Inženýrská mechanika se výraznou měrou podílejí na organizaci celé olympiády.

Anketa

Jaká forma matematické olympiády je pro vás atraktivnější ?