Chcete vědět více?

7. ročník Internetové matematické olympiády proběhne

v úterý 25. listopadu 2014

 

Vážení studenti, vážení učitelé,

7. ročník Internetové matematické olympiády proběhne tradičně

poslední listopadové úterý v roce 2014, tedy

25. listopadu 2014

V úterý 26. listopadu 2013 proběhl 6. ročník Internetové matematické olympiády. Výsledková listina je k dispozici na tomto webu. 

Na organizaci olympiády se podíleli studenti a absolventi oboru Matematické inženýrství a doktorského oboru Aplikovaná matematika na FSI VUT v Brně:

1. Ing. Hana Druckmüllerová (autorka příkladu "zlomky")
2. Ing. Petra Rozehnalová
3. Bc. Helena Paschkeová (autorka příkladu "Inspiro")
4. Bc. Marie Daňková
5. Bc. Anežka Kolbábková
6. Bc. Jan Horníček
7. Bc. Jakub Kůdela
8. Bc. Jan Čermák
9. Matej Dolník (autor příkladů "hyperkrychle", "drak", "kružnice", "polynom", "šifra")
10. Jan Karkulík (autor příkladů "pyramida", "elipsa")
11. Lukáš Béreš
12. Tereza Konečná
13. Barbora Kopečková
14. Lucia Martincová
15. Ing. Karel Martišek, Ph.D.
16. Ing. Tomáš Kisela, Ph.D.

 

Ráda bych těmto studentům=organizátorům poděkovala za obrovskou invenci, nasazení a skvělou pozitivní atmosféru při přípravě a vyhodnocování olympiády. Velký dík patří také doc. Daliboru Martiškovi z Ústavu matematiky FSI VUT v Brně, který je autorem příkladu "jídelna".

 

Pořadí na 1.-10. místě:

  1. Gymnázium Christiana Dopplera (Aranka Hrušková, David Černý, Lukáš Rehberger, Ráchel Sgallová, Ester Sgallová, Daniel Pišťák, Daniel Borák)
  2. Gymnázium Jihlava (Viktor Němeček, Dominika Krásenská, Ondřej Holub, Jan Čech, Zbyšek Voda, Kristýna Dvořáková, Ondřej Havlíček)
  3. Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 23 (Martin Hora, Jan Holeček, Lukáš Bystřický, Jan Kopačka, Daniel Košťál, Mikuláš Zindulka, Jan Steinbach)
  4. Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20 (Petr Horvát, Vojtěch Hamala, Jiří Badal, Filip Papoušek, Kryštof Seman, Jaroslav Drážný, Radek Václavek)
  5. Gymnázium Grösslingová 18 (Ema Krakovská, Martin Kotuliak, Hana Krakovská, Barbora Lakotová, Karolína Mojžišová, Truc Lam Bui, Michal Kobák)
  6. Gymnázium Janka Jesenského, Bánovce nad Bebravou (Filip Pokrývka, Michal Korbela, Erik Guniš, Filip Lagin, Michal Orlíček, Jakub Vékony, Štefan Šebeň)
  7. Gymnázium Tachov (Ondřej Vaňátko, Ladislav Liška, Bohdan Shemenov, Vojtěch Lafata, Mariana Šatrová, Anh Dung Le)
  8. Gymnázium Jakuba Škody (Tomáš Kremel, Petr Vincena, Markéta Calábková, Marian Poljak, Jan Gocník, Martin Kubeša, Jan Šuta)
  9. Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého v Trenčíne (Samuel Hricko, Jakub Buday, Jakub Martinka, Dominik Rehák, Samuel Zachara, Mária Michalíková, Peter Pajtinka)
  10. Gymnázium Opatov (Anna Suchánková, Petr Jaroschy, Filip Bialas, Zuzana Johanovská, Miroslav Kubů, Veronika Pavelcová, Petr Vejmělka)
     

 

Mgr. Jana Hoderová, Ph.D.

Ústav matematiky FSI VUT v Brně

 

Honeywell.jpg 

sponzor 6. ročníku

 

loga.jpg

 generace Y barevna.jpg

IPN Podpora technických a přírodovědných oborů
Regionální koordinátor pro Královéhradecký kraj
www.generaceY.cz; www.msmt.cz

 

MATEMATICKÉ INŽENÝRSTVÍ

Studijní obor Matematické inženýrství je jedním z oborů programu Aplikované vědy v inženýrství na Fakultě strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně.  

Více informací o Matematickém inženýrství naleznete zde

Studenti oboru Matematické inženýrství se výraznou měrou podílejí na organizaci celé olympiády a můžete se s nimi setkat osobně právě v rámci Dne otevřených dveří.

MATEMATIKA ONLINE

Anketa

Jaká forma matematické olympiády je pro vás atraktivnější ?